תוכנית האימון האישית עסק של 7 ספרות

זוהי תוכנית שאינה קיימת בשום מקום אחר בישראל (וגם לא בעולם) המרכזת את הניסיון המצטבר שלנו בהקמת עסקים אינטרנטים מניבים שייצרו לנו הכנסות של מיליוני שקלים בארץ ובעולם.

למעשה לראשונה בישראל אתה מקבל תוכנית אימון אישית שלוקחת אותך מהמקום שבו אתה נמצא כרגע אל עבר הקמת עסק או מינוף עסק קיים, באמצעות האינטרנט והגדלת ההכנסות שלך כבר השנה.

זוהי תוכנית מלאה מההתחלה ועד הסוף הכוללת 6 מרכיבים עוצמתיים והכרחיים להקמת עסק אינטרנטי מניב, תוך 70 ימים ולמנף אותו לרמות הגבוהות ביותר – בלי ידע טכני!

בפעם הראשונה אנחנו חושפים בפניכם את הצעדים שאנחנו עושים בכל פעם שמקימים עסק אינטרנטי חדש החל משלב הרעיון ועד לביצוע בפועל – למעשה אנחנו מזמינים אותך להתסכל מעבר לכתף שלנו ולבצע יחד איתנו בדיוק את הפעולות הדרושות כדי להקים מאפס את העסק שלך וכאמור לא נדרש שום ידע טכני!

לקבלת פרטים נוספים על התוכנית – לחץ כאן

 

סדנת הגדל את ההכנסה שלך

אימון מעשי מרתק, פרקטי, מלא השראה, מלא תובנות, כלים פרקטיים ותובנות לאנשים פרטיים שישפיעו בוודאות על ההתנהלות האישית ועל ההכנסה החודשים שלהם. באימון מעשי מהיר זה, יעקב איתי סמלסון ואיתי פז יקחו אותך, צעד-אחר-צעד, לסיור בעולם ההזדמנות האינטרנטית, ויגלו לך את העקרונות החשובים ביותר של העסקים האינטרנטיים המצליחים ביותר, אלו הם גם העקרונות החשובים ביותר עבורך על מנת להגדיל את ההכנסה שלך. הקמת עסק מבוסס ידע היא הדרך הקלה ביותר היום לאדם פרטי ובהשקעה של שעה אחת בלבד ליום לייצר תוספת הכנסה משמעותית שתוביל אותו לחופש כלכלי ולהגשמת החלומות שלו ושל המשפחה שלו

האימון המעשי מתאים לכל אדם ובכל גיל הרוצה להגדיל את ההכנסה שלו וכוללת דוגמאות לרוב, הומור, השראה ואנרגיה גבוהה של הקהל.

לפרטים נוספים על סדנה זו – לחץ כאן עכשיו!