יעקב איתי סמלסון הוביל עשרות אלפי בעלי עסקים בארץ ובעולם להצלחה עיסקית גדולה תוך הפיכת את עסקים רגילים ושגרתיים לעסקים מיוחדים, בלתי רגילים ויוצאי-דופן, תוך שהם מצאו משמעות חדשה, מלהיבה ומהנה בחייהם כבעלי עסק הגורמים לשינוי אמיתי בעולם שלנו באמצעות לפחות אחד מהמסלולים הבאים – מה המסלול שאתה בוחר להצלחה העיסקית שלך?

 

סדנאות, קורסים ומוצרים

כל ההרצאות, הסדנאות, הקורסים והמוצרים מותאמות במיוחד לבעלי עסקים הרוצים לקחת את העסק שלהם מספר רמות מקצועיות למעלה ולהשיג תוצאות גבוהות ויוצאות מהכלל ובמיוחד לאלו המאותגרים בעולם הטכנולוגי ולכן הם נבנו בהתבסס שבעל העסק יודע רק להקליד במיקלדת ולהזיז את העכבר.

יעקב השקיע זמן ומשאבים רבים והפף את הניסיון רב השנים לנוסחאות ההצלחה העסקית שלו ולשיטה מיוחדת אותם הוא יישם בכל העסקים המגוונים שלו ואצל לקוחותיו, בעלי העסקים. ובדיוק כמו שחשב, כל עסק אשר נחשף לעקרונות ההצלחה שלו, החלו לקרות שינויים משמעותיים, ממש באפס זמן ובמהירות גדולה מזו שהם חשבו שזה אי פעם יקרה.

לרשימת הסדנאות, הקורסים והמוצרים – לחץ כאן

 

יש לי לקוחות חדשים בשבילך!

סדנת בזק מרתקת, פרקטית ומלאת השראה ומלאת תובנות וכלים פרקטיים ותובנות לבעלי עסקים שישפיעו בוודאות על ההתנהלות האישית ועל התוצאות העסקיות שלהם. בסדנא מהירה זו, איתי יקח אותך, צעד-אחר-צעד, לסיור בעולם ההצלחה העסקית, ויגלה לך את העקרונות החשובים ביותר של העסקים המצליחים ביותר, אלו הם גם העקרונות החשובים ביותר עבורך ולהצלחת העסק שלך. בנוסף יתקיים מרתון מיוחד על הבמה, מול הקהל, בה ניתן תשובות לשאלות השיווקיות, המכירתיות והעסקיות שלך ושל בעלי העסקים האחרים, בזמן אמת, ממש באותו הזמן ובאותו המקום. זה אחר זה, יעלו למיקרופון בעלי עסק לזמן איכותי ביותר של פתרונות עסקיים פרקטיים בזמן אמת כולל דוגמאות אמיתיות מהחיים על איך ליישם את העקרונות החשובים ביותר שלימדנו במהלך הבוקר בעסק שלך. בנוסף זו אחת ההזדמנויות המדהימות ביותר שיהיו לך, לשמוע וללמוד מאתגרים של בעלי עסקים אחרים וכיצד אנחנו פותרים להם אותם.

סדנת הבזק מתאימה לבעלי עסקים בכל התחומים ובכל הרמות.

לפרטים נוספים על סדנת בזק זו – לחץ כאן עכשיו!

 

ייעוץ וליווי עיסקי לבעלי עסקים

כדי שעסק יצליח בסביבה העיסקית ובמציאות העכשווית המשתנה, הוא חייב לפעול ולהוביל בזירת המדיה הדיגיטלית תוך שימוש באסטרטגיות מתקדמות בשיווק באינטרנט. בעלי העסקים המצליחים ביותר בעולם הם אלו שיודעים להשתמש בחוזקות שלהם ולהיעזר ביועצים הטובים ביותר בתחומם כדי לקדם את העסק שלהם לרמות הבאות והגדיל את סיכויי ההצלחה שלהם באופן מהותי.

מטרת הייעוץ והליווי העיסקי לבעלי עסקים היא לשפר את יכולות השיווק במדיה הדיגיטלית ושיווק ומכירות באינטרנט תוך הגדלת התוצאות העיסקיות של העסק, להשתמש בכלים חדשים שילוו את העסק לטווח הארוך, בניית תכניות פעולה לטווח הקצר, הבינוני והארוך ותכנון אסטרטגי תוך ניצול חכם של כל המשאבים הקיימים בחברה.

אנחנו מביאים איתנו מתודולוגיות המוכחות בהצלחתן בעשרות אלפי עסקים בארץ ובעולם להגעה לתוצאות מהירות והזנקת העסק קדימה. הייעוץ כולל סיוע מעשי בתכנן, בבניית ושיפור מערכי שיווק מתקדמים וחכמים תוך בניית מתודולוגיות ותהליכי עבודה אפקטיביים המותאמים למשאבים הקיימים תוך סיוע בעבודה מול ספקי השירותים השונים (חברות הקמת אתרי אינטרנט, חברות לקידום אתרים במנועי החיפוש, חברות מדיה לרכישת קמפיינים ממומנים במנועי החיפוש וברשתות החברתיות, חברות התשתיות ועוד).

עסקים יכולים לבחור בין מספר מסלולים המותאמים לצרכי הלקוח:

  • ייעוץ אסטרטגי וליווי אישי שוטף ביישום השינויים ובניית התהליכים (Business Executive).
  • ייעוץ ממוקד, חד-פעמי, לצורך שיפור וטיפול מקודתי באופן מהיר ומיידי.
  • ליווי קבוצתי במומנטום לעסקים – תכנית מאסטרמיינד וליווי עיסקי.

הייעוץ והליווי העיסקי מותאם במיוחד לבעלי עסקים בכל התחומים הרוצים להגדיל את העסק ולצמוח במהירות.

 

שירותי וובינר VIP

שירותי וובינר VIP שלנו מאפשרים לבעלי עסקים לפתוח ערוץ שיווק, מכירות, שירות והדרכה חדש באינטרנט. השירות כולל ייעוץ החל מהשלבים הראשונים של התכנון, דרך הקמה, תיאום, ליווי האירוע בזמן אמת ועד העברת התכנים. הוובינר משודר בשידור חי באינטרנט, כאשר המשתתפים יושבים היכן שנוח להם וצופים בוובינר מכל מכשיר: מחשב שולחני, טאבלט ומכשיר נייד.