שנים שאני טוען בנחרצות שכדי להפוך למנטור מצליח וללמד – אתה חייב ראשית 'ללכלך את הידיים', כלומר קודם לעשות את העבודה בעצמך עבור עצמך לפני שאתה יכול ללמד אחרים. כך אני פעלתי וזה בדיוק מה שמצאתי גם אצל יעקב. רק אחרי שהצליח מאוד בעסקים בזכות עצמו, רק אז הוא 'חצה' את הקווים והתחיל ללמד ולעזור לעסקים אחרים להצליח באינטרנט. האמת היא, שבהסתכלות לאחור, כבר בהיכרות הראשונה עם יעקב הבנתי שהוא שונה מכל אחד אחר שהיכרתי עד אותו היום. זה מתחיל ממקצועיות ללא פשרות, דרך המחויבות שלו ללקוחותיו, לפעילויות ולתוצאות. ישנם מומחים רבים בארץ ובעולם בתחום האינטרנט והבאת תנועת לקוחות איכותיים, אך, לצערי, רק חלק קטן מהם בכלל מיישם את הדברים ומבין את המכלול הכולל של הפעילויות העיסקיות שמאחורי הצלחה של עסק. יעקב עומד בחזית הידע המקצועי הבינלאומי המעשי ומלמד רק אחרי שניסה בעצמו והצליח להביא תוצאות. המקצועיות הבלתי מתפשרת, יחד עם רצון עז ללמד אחרים, ממקמת את יעקב בליגת המנטורים המובילים בעולם בתחום האינטרנט.

איתי פז, מנטור בינלאומי ומחבר רב-המכר "יש לי לקוחות חדשים בשבילך"

יעקב איתי סמלסון הוא מקצוען אמיתי בכל הקשור לשיווק באינטרנט וביכולת למשוך לקוחות חדשים דרך האינטרנט.

ערן שטרן, מנטור עסקי ומחבר רב-המכר "להגשים"
רמת המקצוענות של יעקב באינטרנט מצד אחד ובאסטרטגיות וטקטיקות שיווקיות מצד שני, הופכות אותו למומחה בעל ערך עצום לכל עסק, קטן כגדול.הוא לעולם לא "מחרטט", אלא מעדיף לשרת ולתת. במילה אחת: אלוף!
גיל פרץ, מנטור בינלאומי

בעלי עסקים של חברות גדולות וקטנות ימצאו תועלות רבות בעצות של יעקב איתי סמלסון שמצליח לקחת נושאים מורכבים ולהסביר אותם בפשטות ובצורה הניתנת ליישום על ידי כל אחד.

זהר עמיהוד, עוזר לבעלי עסקים להיות ראשונים בגוגל

יעקב יקר ומדהים
אני רוצה להודות לך מכל הלב והנשמה על מה שאני היום ועל הדרך המדוייקת שעשיתי ואני עושה כדי לקדם את העסק שלי. בעיניי אתה המנטור הכי מקצועי שיש היום בארץ (אני לא מכירה בעולם). כל הרצאה שלך וכל קורס שלך בנויים בצורה כזו מדוייקת וברורה שכל אדם שאיננו מבין בשיווק יכול להבין וליישם. אתה נתת לי את הדרייב להחליט שזהו אני מקימה את העסק שאני חולמת עליו ותוך שנה בלבד אני מוכרת קורסים אינטרנטיים יודעת לשווק את עצמי, בניתי אתר לבד ומתחזקת אותו לבד.
אתה פשוט קוסם!
מי שמקשיב לך ומבצע את מה שאתה כותב ואומר השמים הם לא הגבול בשבילו!
אני גאה במקום שהגעתי אליו וחולמת הלאה על דברים יותר גדולים שלפני שנה בכלל לא העזתי לחלום עליהם.
אתה נוקשה ואסרטיבי וזה מה שהכניס אותי לפרופורציה כי הייתי צריכה את הגבולות הברורים.
שינית אצלי דפוסי חשיבה והתנהלות גם עסקית וגם אישית ועל כך תודה כפולה המיינסט כלכך חשוב אצלך שזה פשוט נדבק בי.
אני עובדת בקצב שלי ומאוד מאוד מאושרת ממה שהשגתי וממה שעוד אני מתכננת להשיג.
תודה על האוזן הקשבת והמענה המהיר לשאלות ובעיות שנפגשתי בהן זה לא ברור מאליו בכל קורס שלמדתי ממך הרגשתי שיש "אבא" לקורס אני לא לבד.
אני בטוחה שדרכינויפגשו תמיד בעשייה .
תודה רבה רבה אדם מוכשר אנושי ומקצועי
מֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹמליצה עלייך כמנטור וממליצה לקנות קורסים שלך כי  מלשמוע אותך אני מקבלת אנרגיות עצומות לעשייה.
מעריכה מאוד דליה אמסלם

דליה אמסלם, מאמנת אישית למיקוד וצמיחה

איתי ויעקב מדהימים! העוצמה שהם מפגינים לצד הפשטות מדהימה. המון עצות פרקטיות, חשובות וקלות ליישום בכל עסק – מומלץ!

חיים אלימלך, מומחה בהשקעות בנדל"ן

יעקב הוא אוטוריטה טכנולוגית, הוא תמיד מעודכן במה שקיים, בחלופות לכל בעיה, ויודע באיזה חלופה לבחור וגם למה, יודע לתרגם את כל "הטכנולוגיה" לשפה פשוטה שכל אחד מבין

יונית ורבר, מנטורית להצלחה

מהרגע שהתחלתי לעבוד עם יעקב קבלתי מענה שלא הצלחתי לקבל מאף אחד אחר. יעקב, נותן מענה מתוך הבנה וידע עסקי רב ומנחה אותי צעד צעד וגם אני שלא אדם טכני מסוגלת ליישם בקלות

מיטל ויסמן – NLP – ישראל

ביום שהכרתי אותך הבנתי לראשונה מה זה הדרכה צעד אחד צעד, חשבתי שזאת רק אמירה שיווקית, אולם אחרי שעברתי את הקורסים שלך, הבנתי בדיוק, איך לעשות לבד צעד אחר צעד

אדמונד יוסף, ספורט אקטיב

ההדרכות של יעקב הינם מדוייקות, ברורות, במיוחד לאנשים טכנופוביים, יעקב לימד אותי וגרם לי להאמין שאני יכולה! תודה!

עירית שריר, יועצת שיווקית ומומחית למיתוג